Atgal

Edukacinė pirties programa

Visiškas atsipalaidavimas

PROGRAMOS APRAŠYMAS

Ši programa skirta tiems, kas nori atsipalaiduoti ir užmiršti visus rūpesčius. Ar žinote, kaip teisingai reikia pirtintis, kad poveikis būtų maksimaliai geras?

Siūlome Jums kompleksinę sveikatinimo programą su garine pirtimi. Jos metu ne tik sužinosite ir pajusite gydomąjį pirties poveikį, bet, svarbiausia, visiškai atsipalaiduosite!

Pirmo užėjimo metu apšildysit kūną, vyksta aromaterapijos procesas – kvėpuosite vaistingųjų augalų kvapais. Antro užėjimo metu ant pirties akmenų bus pilamas beržų lapų nuoviras, kūnas šveičiamas druska, o pirtininkas vantomis varinės garą. Atsikvėpus ir atsigėrus prakaitavimą skatinančių vaistažolių arbatos dalyvausite trečiame užėjime, kurio metu vanojimasis vyks ne tik beržinėmis ir ąžuolinėmis, tačiau ir karklo, lazdyno bei liepinėmis vantomis. Sveikatinimo programos dalyvius pirtininkas pamokys taisyklingai vanotis, o drąsiausius ir pavanos. Po vanojimosi atsigaivinsite po lediniu šulinio vandeniu. Ketvirtas užėjimas į garinę yra individualus – tiek, kiek Jums norėsis.

Pasibaigus pirties programai vaišinsitės dzūkiškomis gėrybėmis.

Na, o jei atvyksite atsipalaiduoti su vaikais, jie čia tikrai turės ką veikti – šokinės ant batuto, žais krepšinį, stalo tenisą, pramogaus žaidimų aikštelėje.

Taip pat galėsite naudotis ir kubilu (už papildomą mokęstį).

Trukmė: 3 val.
Kaina: 150 Eur. 
Sezonas: visus metus.
Vieta: Ricielių kaimas, Druskininkų sav., 12 km nuo Druskininkų
Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Pastabos:
*žmonių skaičius grupėje – nuo 2 iki 10 asmenų.
*būtina išankstinė rezervacija.

Renginio vieta