Smagi ir skani DIENA DRUSKININKUOSE su svetingaisiais dzūkais! Programos metu skanausite ypatingo skonio 15 rūšių pelėsinių, fermentinių, brandintų sūrių, keliausite Lynų keltuvais, grožėsitės įdomiausiais Druskininkų objektais su Plepia Ponia ir smagiai praleisite vakarą su linksma ir vaišinga dzūkiška programa!

„Smagi diena Druskininkuose“ programos aprašymas:

SŪRIŲ GAMYBOS IR DEGUSTACIJOS programa
Vykite į vietą, kur tikrų dzūkų rankose gimsta fantastinio skonio fermentiniai, brandinti ir pelėsiniai sūriai. Linksma ūkininkė papasakos sūrio kelią ir aprodys ūkį. Čia Jūs degustuosite 15 rūšių įvairiausių sūrių, melšite karvę, mušite naminį sviestą, degustuosite ypatingo skonio mocarela sūrį. Čia važinėsitės arklių traukiama karieta.

Kelionė LYNŲ KELTUVAIS
Išbandykite ekologinę transporto rūšį, kuri yra puiki pramoga suaugusiems Druskininkuose. Keturi dešimtviečiai keltuvai nuo Snow Arenos Jus „nuskraidins“ iki pat Druskininkų centro. Kelionės metu pro skaidrius keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

Ekskursija su PLEPIA PONIA
Sužinokite įdomių faktų ir legendų iš kurorto istorijos ir nūdienos, apsilankykite šiandieninėse Druskininkų gydyklose, patirkite prabangos jausmą buvusiose caro gydyklose, degustuokite mineralinį vandenį, išbandykite “Grožio” šaltinio vandens stebuklingąjį poveikį, pabuvokite prabangiausio viešbučio „Flores“ Žiemos sode, dvelkiančiame Balio salos atogrąžų nuotaikomis.

Vakaro programa KAIP DZŪKAS ŽMONOS IEŠKOJO
Programos metu vaišinkitės dzūkiškais patiekalais, dalyvaukite kupinoje atrakcijų vakaronėje, išmokite tautinių šokių ir dainų, patirkite smagių dzūkiškų pramogų. Programos metu Jus linksmins personažai Mama ir Sūnelis, muitininkas, daktaras, šokėjai ir muzikantai. Neišdildomi įspūdžiai ir linksmybės garantuoti!

Programos trukmė 8 val.

Programos kaina:
42 Eur /žm. grupėms nuo 50 žm.,
47 Eur/žm. grupėms nuo 40 žm.,
52 Eur/žm. grupėms nuo 30 žm.

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

  • Sūrių gamyba ir degustacija
  • Kelionė Lynų keltuvu į vieną pusę
  • Ekskursija su Plepia Ponia
  • Vakaro programa su maitinimu
  • Sūrūs vėjai paslaugos

Pastabos:
*galime pasiūlyti transporto paslaugas;
*galime sudėlioti individualų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.