Druskininkai  – tai laikas sau, savo kūnui, mintims, naujiems potyriams. Ir nesvarbu ar lyja lietus ar šviečia saulė, šis kurortas niekada netrūksta pramogų. Itin platus SPA paslaugų tinklas, vandens ir sniego pramogos ar tylus ir lėtas mėgavimasis kvepiančiu pušynu – tai tik dalis, kuri nebus nepastebėta atvykus į Druskininką pirmą kartą. Bet jei į šį kurortą atvykstate dažniau, laikas naujoms pažintims ir pramogoms, kurias kuria vietos žmonės.

  1. Sūrių programa. Jeigu mėgstate sūrį, turite galimybę išragauti daugybę jo skonių, sumerkti ranktas į sūrio gamybos procesą ir atrasti kaip pienas virsta sūriu. Įdomu? Sūrių degustavimo ir gamybos programa laukia Jūsų.
  2. Jei mėgstate lėtai ir tyliai mėgautis gamtos kvapais – užsukite į Gamtos kvapų dirbtuves. Prisilietimas prie gamtos dovanų, garų indai ir proga akies krašteliu pasižiūrėti į vieną gamtos paslapčių – augalų vandenį. Liesite, ragausite ir parsinešite namo. O likusią dieną beliks tyrinėti kuo kvepia ramybė?
  3. O gal norite tyliai sukurti kažką autentiško savo rankomis ir savo namams? Molis – magiška medžiaga ir vietos keramikė su džiaugsmu pasidalins šio amato džiaugsmu.

P.s. Norintiems tyliai nuo visų pasislėpti ir pabėgti į pasaulį, kuriame galite mėgautis netikėčiausiomis istorijomis – atraskite Druskininkų biblioteką. Priims ir šaltą, ir karštą dieną.